Jdi na obsah Jdi na menu
 


Dovolená v turecku

11. 8. 2008

Dovolená Turecko 2008

ObrazekPokud jste se rozhodli, že letošní dovolená bude v Turecku, hned nato přijde otázka, ale kde? Turecko má dlouhé pobřeží, kde si můžete si vybrat letní dovolenou 2008 na dlouhých písečných plážích Středozemního moře v oblasti Antalye, Alanye a Side. Nebo dáte přednost malým zátokám obklopeným svahy, které tvoří Egejské moře v oblasti Marmari a Bodrumu.

Tureckoje zemí, která je českými turisty nově objevována a pro letní dovolenou jako stvořená. Dovolená Turecko - to je množství nabídek vodních sportů, turecké lázně, jízdu na koni, squash,tenis, noční kluby, bary a především pohostinnost místních obyvatel. Jednou z nejkrásnějších oblastí Turecka je Belek nedaleko města Aspendos s písečnou pláží blízko piniových, citrusových a eukalyptových plantáží. V Beleku také najdete golfová hřiště, kde si letní dovolenou v Turecku určitě zpříjemníte.

Dalším oblíbeným letoviskem pro dovolenou v Turecku je Kemer s bohatou mezinárodní klientelou. Milovníci přírody navštíví jedinečný Národní park Kuscenneti, kde jsou hnízdiště tažných ptáků. Turecko se pyšní dvěma historickými perlami: hlavním městem Ankarou s největším městem Turecka Istanbulem, kde najdete tadiční pestrobarevný bazar s palácem Topkapi nebo Sulejmanovou mešitou. V Ankaře si mohou turisté při své dovolené v Turecku prohlédnout velmi zajímavé Chetitské muzeum, Ankarskou citadelu nebo Atatürkovo mauzoleum.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Tornado, earchquakes?! No, it is XEvil.

(Mashabus, 13. 12. 2017 20:53)

Tato zpráva je zde zveřejněna pomocí programu XRumer + XEvil 4.0
XEvil 4.0 je revoluční aplikace, která může obejít téměř veškerou ochranu proti botnetu.
Captcha Rozpoznávání Google (ReCaptcha-1, ReCaptcha-2), Facebook, Yandex, VKontakte, Captcha Com a více než 8,4 milionu dalších typů!

Četl jste to - to znamená, že to funguje! ;)
Podrobnosti na oficiálních stránkách XEvil.Net, je bezplatná demo verze.